نرم افزار CELESTIA و PLANETARY APPRENTICE

اینم دوتا نرم افزار نجومی امیدوارم خوشتون بیاد.

نرم افزار CELESTIA

این نرم افزار یک سیمولاتور بصری بلادرنگ و بسیار قوی از فضا می باشد. نقطه ای را در محدوده گروهی از کهکشان ها انتخاب کنید و سلستیا به شما نشان خواهد داد که این نقطه چگونه به نظر می رسد اگر شما واقعاً در آنجا بودید. سلستیا دارای توانایی منحصر به فردی در نمایش مقیاس های بسیار بزرگ به بیننده می باشد. در این برنامه شما قادر هستید تا به فاصله چندیدن کیلومتری سطح یک سیارک کوچک و ناچیز (سنگ آسمانی) حرکت کرده ، از آنجا به سمت ژوپیترجهش کرده ، به تماشای آن از نقاط مختلف بپردازید، منظومه شمسی را ترک کنید ، به مشاهده و برسی خورشید بپردازید به گونه که از یک الماس درخشان به نقطه کوچکی در فضا تبدیل می شود و در دید کلی سلستیا یک شبیه ساز بسیار قوی است که میتوانید به کمک آن ساعت ها در فضا به گشت و گذار بپردازید. 

برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت نرم افزار مراجعه کنید.

حجم فایل : 11 مگابایت       برای دانلدود اینجا کلیک کنید

************************************************* نرم افزار PLANETARY APPRENTICE

این برنامه یکی از نرم افزارهای مرجعی می باشد که قادر به نمایش چندین مشخصه مختلف از سیاره انتخاب شده در برنامه است.در این نرم افزار 18 مشخصه طبقه بندی شده در چهار گروه مداری ، فیزیکی ، محوری و جوی  تعبیه شده و پس از انتخاب سیاره مورد نظر، شما تمام این مشخصات را در یک صفحه جداگانه مختص سیاره خواهید دید. 

برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت نرم افزار مراجعه کنید.

حجم فایل : 4 مگابایت       برای دانلدود اینجا کلیک کنید.

/ 2 نظر / 5 بازدید
ذوالقردنین

سلام تبریک میگم به شما و اونچه که خالق در بنیاد شما ودیعه گذاشته بود تا در زمین هزار دستان اندیشه انتخاب شما باشه. سالهاست که فقط بنا به حسی درونی به نام ذوالقرنین کشش دارم و جالبه که اصلا معنای اون رو نمیدانستم وقتی که انتخابش کردم و شاید اگر عظمت اون رو میدونستم اینکار رو نمیکردم. نظر سنجی وبلاگ شما رو جالب دیدم و میتونه که ذوالقرنین محتوای فراتر از حدسیات فعلی داشته باشه. خوشبختانه شما با کوانتم اشنایی دارید..ذوالقرنین یک صفت و یا نام کوانتمیه که محور زمان دامنه تابع موج اونه! خوشحال میشم اگر که کتاب و تحقیقی که در این چند سال براش زندگی میکنم تمام شود و بهتر و راحتتر در این مورد از شما بهرهمند شوم. در مورد نسبیت عام گویا شما مطالعه خوبی دارید و منهم تا حدودی در طی شروع مطالعه فیزیک باهاش اشنا شدم. در حالیکه بیش از 15 سال از دانشجوئیم میگذره و رشته من عمران بوده. بهر حال همه اونها رو در چند وقت اخیر کنار گذاشتم و تمنای از منشا خلاقیت و حکمت و زندگی در حقیقتی کاملتر با اراده او رو زندگی میکنم. در مورد افرینش و اسرار بی نهایت و مسخر کننده خلقت جرات نظر دادن رو ندارم ولی با اونچه روزی من از دانش بو

ذوالقردنین

سلام تبریک میگم به شما و اونچه که خالق در بنیاد شما ودیعه گذاشته بود تا در زمین هزار دستان اندیشه انتخاب شما باشه. سالهاست که فقط بنا به حسی درونی به نام ذوالقرنین کشش دارم و میتونه که ذوالقرنین محتوای فراتر از حدسیات فعلی داشته باشه. خوشبختانه شما با کوانتم اشنایی دارید..ذوالقرنین یک صفت و یا نام کوانتمیه که محور زمان دامنه تابع موج اونه! در حالیکه بیش از 15 سال از دانشجوئیم میگذره و رشته من عمران بوده.بهر حال همه اونها رو در چند وقت اخیر کنار گذاشتم و تمنای از منشا خلاقیت و حکمت و زندگی در حقیقتی کاملتر با اراده او رو زندگی میکنم. در مورد افرینش و اسرار بی نهایت و مسخر کننده خلقت جرات نظر دادن رو ندارم ولی بیگ بنگ رو پر اشکال و مغرورانه میبینم و دلائل زیادی هم براش هست. دنیای علم گرچه تعصبات خودش رو داره ولی از تمیزترین فضاهای در بهتره همینطور از دور قشنگیهاش رو ببینید و درش رو باز نکنید چون 99.9999% گربه شرویدینگر ازش زنده بیرون نمیاد و البته احتمال گربه مرده هم 10% و 85.9999% از جعبه مار یا عقرب بیرون میاد البته خوششانس باشید . 4.0001% شیر گرسنه توشه که روراست میخوره ادمو!!