نقشه ستاره پارسی با مریخ و خوشه پروین مصری انطباق دارد

این سایت ( یا محوطه ) تاریخی در ایران قرار دارد احتمالا بزرگترین یادواره ستاره ثریا یا خوشه پروین است که بروی زمین پیدا شده است و در حال حاضر یکی از هیجان انگیز ترین مدارکی است که برای نقشه ستاره و ارتباط با مریخ می تواند مورد مطالعه قرار بگیرد . ( بروز شده در ۲۰۰۹ )

Malik Shah & Mars Face

اخیرا توسط ماهواره عکس هایی با رزولوشن یا وضوح بالایی از این ناحیه گرفته شده که در اینجا قرار داده شده است و (tepe) تپه و برآمدگی غیر عادی آن به وضوح مشهود است . این منطقه برای کاووش و تحقیق بسیار پر مخاطره است به علت اینکه ورود به این کشور برای تحقیق و کاووش از خارج ممنوع می باشد و هیچ دانشگاهی هم در این زمینه در ایران وجود ندارد تا با توجه به روز شدن اطلاعات در این باره به بررسی این منطقه بپردازد .

تنها اطلاعاتی که در این زمینه هست براساس ایمیلی است که از طرف یک دانشجو که نامی از خود نبرده است : او گفت : این تپه وسیع روی زمین با نوع  ساق پای گاو مانند مصری (Egyptian leg of the bull shape) شباهاتی دارد . احتمالا این تپه ای است که از دل خاک بوسیله حفاری هایی بیرون آمده و در یک عصر باستانی اصلاح شده است .

آنها بر این باورند که تپه بیضوی شکل ساخته بشر است . نظریه دیگری نیز در این زمینه وجود دارد که می گوید شاید این تپه از بقایای مواد تپه ساخته شده است . با توجه به پیشینه باستانی ایرانیان میتواند به دلیل فرسایش شدید تپه براحتی بیشتر از ۴۰۰۰ سال قدمت داشته باشد . این شکل برآمده متعارف تقریبا یک شکل بیضوی مانند می باشد . گوشه بیرونی آن که بسمت بالا زاویه دار شده شکل صورت های غیرمتعارف و غیر عادی روی سطح کره مریخ است . درازای آن چیزی در حدود ۵۰۰ متر است و WAYNE  (هرشل) یکبار متقاعد شده که این یادواره صورت بشر بوده است . WAYNE اعتقاد دارد که یکبار این شکل برآمده ( leg مانند غیر متعارف ) اثبات شده که ساخت بشر بوده است بنابراین به احتمال بسیار زیاد و به نیابت از نشان مصری این سوال می تواند مطرح شود . مصر و ایران هر دو یادبودهای با اهمیت زمین     (bird headed star) ستاره سر پرنده ای “خدایان”  خوشه پروین به عنوان مهمترین ستاره در سپهر که به خدایان آنها وابسته است و دیسک بالدار پرنده خدایان (The flying winged disc) را جشن می گرفتند .

محدوده سناره خوشه پروین در اینجا رو با سایت باستانی مریخ  نقشه ستاره (Lalibela Dendera) در چرخه home page که درهمین سایت قرار دارد مقایسه کنید . برای گواه بیشتر بر عقیده ستاره باستانی ” خدایان” از خوشه پروین در ایران و سومر در اینجا کلیک کنید :

Malik Shah Iran

همینطور توجه کنید که چطور یکی دیگر از مناطق باستانی نزدیک به ملک شاه (Malik Shah) اثبات راز بزرگ فراموش شده دیگری را احتمالا از حقیقت موارد غیر عادی در مریخ در خود جای داده است .

یک یادواره عظیم که تپه دادان (Dadan mound) نامیده شده  نشاندهنده یک نوع ساختار باستانی  شاید یک کوه اصلاح شده (Modified mountain) است . این به طور قابل ملاحظه ای نزدیک به چهار طرف شکل هرم مانند عجیب پیدا شده در مریخ است ( شکل پایین )

Dadan

Mars pyramid
/ 1 نظر / 17 بازدید
وحیدم

سلام من وحیدم مرسده و خشايار غزيز اگه به اين موضوع علاقه داريد مطلب جديدي در اين باره طي روزهاي آينده در http://ufolove.wordpress.com منتشر مي شود . حتما ببينيد .[چشمک]