Scientific Information

زندگي تكثير ثروتی است كه نامش محبت است

پدیده HAARP چیست و چه باید کرد؟
ساعت ۱:٤۳ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸۸  

مطالب مندرج در این پست بر اساس یک پروژه ی تحقیقاتی (البته به اظهار محقق غیر رسمی و بر مبنای تحقیقات شخصی) می باشد که به بررسی پدیده HAARP که مخفف The High Frequency Active Auroral Research Program است خواهد پرداخت که در نوع خود بسیار زیبا، خواندنی، هشداردهنده و قابل تامل است.
با توجه به مقاله ای که از نظر خواهید گذراند و نظر به زحمات زیادی که از طرف محقق (خانم ثریا الف) در جمع آوری و تدوین این اطلاعات کشیده شده، ضمن تشکر و قدردانی از ایشان، و با امید به دقت و مساعدتی که در مطالعه آن بکار خواهید بست متوجه خواهید شد که در دنیای تکنولوژی های امروز موارد ناشناخته و مبهمی وجود دارد که تنها در شمار اسرار نظامی ابرقدرتها قرار دارد؛ و هارپ
نمونه‌ای از یکی از طرح‌های پنهانی وزارت دفاع آمریکا و پروژه مشترک نیروی هوایی، دریایی و سازمان‌ ناسای آمریکا است که نمادی بارز از عینی شدن اندیشه‌هایی است که برای حاکمیت بیشتر در نظر گرفته اند. چرا که مسئولین پروژه ی هارپ تا بحال در پنهان کردن اهداف خود خیلی موفق بوده اند و هنوز هم این مبحث برای عموم مردم نه تنها ناشناخته بلکه به مثابه افسانه ای خیالی و باورنکردنی است که در اینجا به همین مختصر اکتفا نموده و توجه شما عزیزان را به مطالعه ی مطالب ذیل که حاصل نگارش محقق است جلب می کنم :
 

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.orgبه آسمان نگاه کنید، زلزله ها از آسمان می آیند !


مدتی است که با یک تکنولوژی استثنائی به اسم هارپ آشنا شده ام و در پیامد این آشنایی تمام اینترنت را برای منابع ایرانی در مورد این موضوع گشتم، اما به نتیجه ی خاصی نرسیدم. اگر شما در گوگل "HAARP" را جستجو کنید به هزاران هزار وب سایت برخورد خواهید کرد که در مورد HAARP نوشته اند... اما همه ی آنها به انگلیسی هستند. نهایتا ایرانی های عزیزی که با زبان انگلیسی آشنایی ندارند در مورد این مسئله ی حساس خبری نخواهند داشت، و ندانستن به این معنی است که از طریق هارپ هر آسیب و بلایی که دلشان می خواهند سر مردم دنیا بیاورند، و در اخبار ها و روزنامه ها به عنوان پدیده های طبیعی تقدیم مردم کنند و مطمئنا کسی که در مورد هارپ چیزی نمی داند خام این حرف ها خواهد شد.

حوادث طبیعی در طول میلیون ها سال طبیعی بوده اند به غیر از ده های اخیر که این حوادث برخی طبیعی و برخی دیگر از طریق تکنولوژی های پیشرفته تولید و به جان و مال مردم لطمه میزنند.
این حوادث ظاهراً طبیعی که غیر طبیعی تولید میشوند (مثل زلزله، طوفان ها، خشکسالی ها و سیل های بی شاخ و دم) را امروزه از طریق فرستادن ماکرو ویو (Microwave) از ماهواره ها و پروژه های هارپ بوجود می آورند. قابل گفتن است که زلزله را نیز میتوان از طریق انفجار بمب اتمی در چاهای عمیق نیز تولید کرد.

من به عنوان شخصی که با تحقیق هایم به دنبال حقیقت های پوشیده هستم، وظیفه ی خود می دانم که جواب هایی را که پس از مطالعه در این مورد به دست آورده ام را به زبان فارسی، همراه با عکس و فیلم در اختیار ایرانیان بگذارم.
اگر چه این مسئله یک مسئله ی جدید و در عین حال به اثبات رسیده است، ولی با این حال در مورد آن تبلیغاتی انجام نمیشود. من نیز مسئله را از لحاظ علمی به طور مطلق مطرح نخواهم کرد. آنچه را که می خوانید بیشتر جنبه ی آگاهی دارد و تحقیق بیشتر در این مورد به عهده ی شما خواهد بود.
از هر کسی که این مقاله را می خواند خواهش می کنم این مسئله را جدی بگیرد. برنامه های وحشتناک هارپ در راه است و همینطور که خواهید خواند علائم آن در ایران دیده میشود. این نوشته را بخوانید و به این بلاگ در بلاگ هایتان لینک بدهید یا حتی نوشته ی من را در بلاگ هایتان بگذارید، به دوستان ایمیل کنید، و کلا از هر طریقی که می توانید دیگران را نیز مطلع سازید، تا شاید بتوانیم جلوی عملکرد این سیستم و آن هایی که کنترلش می کنند را بگیریم.